درباره ما

نویسنده : مدیرسایت 1396/08/16


درباره ما

جناب آقای احسان صدوقی متولد 22 بهمن ماه 1337 صادره از کاشان هستند . 

ایشان از دوران نوجوانی نزد پدر خویش که از مدیران ارشد کارخانه ریسندگی و بافندگی کاشان بودند و همچنین آقای حاج حسن تفضلی که ملقب به پدر نساجی ایران هستند در زمینه نساجی ، تولید فرش و تجارت آموزش دیدند . از سال 1369 تا کنون همواره  از جمله کارآفرینان ، تولیدکنندگان و صادرگنندگان برتر فرش ماشینی بوده اند .

اکنون با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، میل جامعه به خرید و فروش دیجیتالی و در جهت ایجاد اشتغال تصمیم به ایجاد کامل ترین فروشگاه اینترنتی در زمینه نساجی نموده اند . آقای احسان صدوقی در سال 1369 ابتدا فرش های 500 شانه را تولید کرد که در زمان خود از لحاظ کیفیت بی نظیر بود .به عضویت صنایع نساجی ایران درآمد،تولید کننده برتر استان اصفهان انتخاب شد.تولیداتش موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت 2000-9001 ISO از طرف شرکت MRC انگلستان شد.. پا به پای تکنولوژی به سرعت رشد کردند .با بهره مندی از دستگاه هفتصد شانه CRX شرکت واندویل بلژیک و دستگاه هفتصد شانه HCPX2  و دستگاه هزار شانه HCI ده رنگ ،گوی سبقت را از بسیاری از رقبایش ربود.و در حال حاضر  با بکارگیری  دستگاه هزارو دویست شانهHCP هشت رنگ ،از آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی فرش استفاده می کند  و مفتخر است با تولید طرح ها و نقشه های جدید و بدیع در رنگبندی های منحصر بفرد،همچون همیشه در خدمت مصرف کنندگان داخلی و خارجی باشد.

 

فرش کاشان , قالی کاشان , خرید فرش , فرش ماشینی, قیمت فرش ,قیمت فرش ماشینی,خرید فرش ماشینی کاشان, فرش برچسب ها: درباره ما

دیدگاه خود را ارسال نمایید